6. Kadıköy Caz Günleri başlıyor…

Tanıtım bülteninden;

18 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında caz müziğinin nitelikli müzisyenleri “Başka Bir Caz Mümkün” diyenler için bir araya geliyor.

İstanbul’un karanlığa teslim edilmesine direnen Kadıköy’ün ilerici mekânları; sponsorsuz ve hiçbir kurumdan destek almadan caz severlere kapılarını açıyor.  Kadıköy’ün karanlığa teslim olmamış mekanları olan Nâzım Hikmet Kültür Merkezi, Gitar Cafe, Karga, Kadıköy Sahne ve Living Room’da; paylaşımcılığın, dayanışmanın, dostluğun, yeniden Kadıköy’den başlayarak kurulması için bir örgütlendi ve bir araya geldi.

Bu anlamlı dayanışmaya, caz müziğinin nitelikli müzisyenleri de destek veriyor:

Neşet Ruacan Band, Dolunay Obruk, Şirin Sosyal, Ayşe Tütüncü & Emre Karabulut Dörtlüsü, Başak Yavuz Septel, Holy Ghost, Samba Nova, The Cold Vibes, Tamer Temel – Eylül Biçer – Deniz Dündar, Yürüyen Merdiven feat. Ülkü Aybala Sunat caz severlerle, aydınlığın dostlarıyla buluşuyor.

6.Kadıköy Caz Günleri sadece dinleyici olmaktan çıkan kişilerin dayanışmasıyla gerçekleşiyor. Bu kapsamda hazırlanan illüstrasyonlar Seda Mit’e; logo ve grafik tasarımlar Berker Yiğit Karanlık’a ait.

Tüm cazseverleri, başka bir dünya isteyen herkesi 6.Kadıköy Caz Günleri’ne bekliyoruz…

Detaylı bilgi için:

Nâzım Hikmet Kültür Merkezi

Ali Suavi Sokağı (Sanatçılar Sokağı), No: 7 Bahariye – İstanbul

0 216 414 22 39

Ender Özer

0 555 404 41 22